Sierpień 2020

Piątek, 28 sierpnia 2020 10:41

Uwaga na oszustów, nie daj się nabrać! - apel Policji

Pomimo licznych apeli oraz szeroko zakrojonych akcji profilaktyczno-edukacyjnych, Policja każdego dnia odnotowuje przypadki oszustw dokonywanych na tzw. Legendę, m.in.: „na wnuczka”, „na policjanta”, "na wypadek", czy "na pracownika banku". Ofiarami tych przestępstw padają seniorzy, ale także osoby w średnim wieku. Oszuści w taki sposób prowadzą rozmowę ze swymi ofiarami, aby wywołać u nich zdenerwowanie i uśpić ich czujność.

Czwartek, 27 sierpnia 2020 13:22

Dziś otwarcie nowej kawiarni "Pod Łokietkiem". Zapraszamy!

Po latach, kawiarnia wraca pod skrzydła Domu Kultury. Właśnie dziś, 27 sierpnia, o godzinie 17.00 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do nowo otwieranej kawiarni ”Pod Łokietkiem”. Gruntownie zmodernizowany, nowoczesny i monitorowany lokal z pewnością trafi w gusta miłośników kawy i... nie tylko.

Czwartek, 27 sierpnia 2020 10:45

Gładką asfaltówką do centrum rekreacyjnego w Brzozówce

Przed kilkoma dniami w Brzozówce zakończyła się modernizacja jednego z sześciu odcinków dróg gminnych prowadzonych w ramach remontów dróg dojazdowych do pól uprawnych. Na ten cel Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał Gminie Wolbrom blisko 209 tysięcy złotych. Tę samą kwotę Burmistrz Adam Zielnik wyłożył z kasy gminnej.

Środa, 26 sierpnia 2020 19:31

Mamy ponad 800 tysięcy na skanalizowanie Zaogrodzia w Łobzowie

Gmina Wolbrom kontynuuje prace nad skanalizowaniem gospodarstw leżących w zlewni Zalewu Wolbromskiego. Niedawno burmistrz Adam Zielnik podzielił się ważną informacją o pozyskaniu kwoty ponad 800 tysięcy złotych na kanalizację kolonii Zaogrodzie w Łobzowie oraz części ul. Źródlanej w Zabagniu. Na 1290 metrowy odcinek kanalizacji sanitarnej Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał dotację w wysokości 800 tys. złotych.

Wtorek, 25 sierpnia 2020 16:08

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Ślusarz konstrukcyjny

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|