Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Sierpień » Dziś otwarcie nowej kawiarni "Pod Łokietkiem". Zapraszamy!

Dziś otwarcie nowej kawiarni "Pod Łokietkiem". Zapraszamy!

2020-08-27 13:22:40

Po latach, kawiarnia wraca pod skrzydła Domu Kultury. Właśnie dziś, 27 sierpnia, o godzinie 17.00 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do nowo otwieranej kawiarni ”Pod Łokietkiem”. Gruntownie zmodernizowany, nowoczesny i monitorowany lokal z pewnością trafi w gusta miłośników kawy i... nie tylko.

Lokalizacja obiektu gastronomicznego w otoczonym parkiem zieleni budynku DK Wolbrom, w bliskości basenów, obiektów sportowych, czy lasu i kościoła sprawia, że jest to miejsce wręcz doskonałe do spędzania w nim czasu.
- Uważam, że lokal ten uzupełni doskonale ofertę Domu Kultury. Wiem sam po sobie, że brakowało takiego miejsca po tej stronie torów, gdzie po kinie, spektaklu czy koncercie, chciałoby się spotkać, usiąść z dawno niewidzianymi znajomymi – argumentuje Burmistrz Adam Zielnik. - Dodatkowo nasza młodzież będzie też miała miejsce do spotkań, tak jak miało moje pokolenie. Składam serdeczne podziękowania dla Pani Bożeny Koniecznej za pomysł, koncepcję i logistykę, Panu Naczelnikowi Krzysztofowi Wolczyńskiemu za nadzór, a Panu Andrzejowi Witosowi za wykonanie. Wraz z otwarciem, gotowy lokal przechodzi pod egidę Domu Kultury w Wolbromiu pod wodzą Pana Dyrektora Piotra Gamrota. Niech się darzy! – życzy Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik.

Kawiarnia „Pod Łokietkiem” nawiązująca nazwą do założyciela miasta Wolbromia króla Władysława Łokietka dziś otwiera swoje podwoje. Zapraszamy do prezentacji nowo otwartej kawiarni.

Galeria zdjęć (kliknij)
Film (kliknij)