Sierpień 2020

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 16:46

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom w sprawie rozpoczynającego się roku szkolnego!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do placówek oświatowych MiG Wolbrom. Od 1 września 2020, również uczniowie szkół z terenu Gminy Wolbrom wracają do tradycyjnego nauczania przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa. Każda szkoła przygotowała w oparciu o wytyczne GIS odpowiednie zasady, które mają zapewnić warunki nauki zgodne z reżimem sanitarnym obowiązującym podczas pandemii.

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 13:05

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w związku z powrotem uczniów do szkół i placówek 1 września 2020 r.

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi związane z powrotem uczniów do szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 13:01

Firma transportowa zatrudni kierowcę z kat C + E,

Tel. kontaktowy 604 246 071.

Niedziela, 30 sierpnia 2020 11:34

Wspomnienie ubiegłorocznych dożynek

Koniec sierpnia i początek września w polskiej tradycji, zwłaszcza na terenach wiejskich, związany jest od wieków z obchodami świąt plonów. Niestety, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w bieżacym troku wiele samorządów zrezygnowało z organizacji święta plonów. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców również Gmina Wolbrom odstąpiła od organizacji oficjalnych dożynek.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|