Marzec 2020

Czwartek, 02 lipca 2020 15:06

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie olkuskim (stan na 02.07.2020 r.)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu informuje o aktualnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie olkuskim związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 na dzień 02 lipca czerwca 2020 r. godz. 12.00.

Wtorek, 31 marca 2020 14:31

Koronawirus. Rząd wprowadził nowe obostrzenia!

Od dziś 31 marca od północy, obowiązują nowe obostrzenia. Złamanie zakazów lub niedostosowanie się do nakazów grozi karą grzywny do 30 tys. zł. Restrykcje związane z zakładami pracy i hotelami obowiązują od czwartku. Na ulicach będzie więcej patroli policyjnych.

Wtorek, 31 marca 2020 13:18

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Olkuszu. E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

Czasowo ograniczyliśmy dostęp do Urzędu Skarbowego w Olkuszu ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa do 10 kwietnia 2020 r. PODATKI BĘDZIESZ MÓGŁ ROZLICZYĆ NA 2 SPOSOBY:

Wtorek, 31 marca 2020 12:04

Kapliczki w Łobzowie i Wolbromiu odzyskały dawny blask

Zabytkowe kapliczki stanowią ważny element lokalnego dziedzictwa kulturowego, a także są świadectwem odwiecznej religijności mieszkańców naszej małej ojczyzny. Dzięki dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 30 tys. zł oraz środkom własnym Gminy Wolbrom w 2019 r. dawny blask odzyskały kolejne dwie kapliczki z Gminy Wolbrom.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|