Poniedziałek, 31 grudnia 2018 15:17

Fajerwerki - jak używać rozsądnie i bezpiecznie

Za chwilę będziemy żegnać stary rok. Większość z nas chce przeżyć ten czas w niezapomniany i huczny sposób. Warto jednak w czasie przygotowań do powitania Nowego Roku pomyśleć o zasadach bezpiecznego obchodzenia się z fajerwerkami.

Sobota, 29 grudnia 2018 17:58

Projekt odkrytego basenu już gotowy

W związku z coraz trudniejszą sytuacją na krajowym rynku budowlanym, dopiero za czwartym razem udało się rozstrzygnąć przetarg na modernizację odkrytego basenu. Wyłączony z użytkowania ze względu na stan, ponad czterdziestoletni „staruszek” doczeka się upragnionego przez mieszkańców modernizacji. Kosztem 2.460.000,00 zł. zmodernizuje go firma MTGW Sp. z o.o. ze Skały w terminie do 30 czerwca 2019r.

Piątek, 28 grudnia 2018 13:32

Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego w 2019 roku

Konkurs ofert na realizację w 2019 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego – realizacja programu profilaktyczno-terapeutycznego dla dzieci i młodzieży realizującej obowiązek szkolny lub obowiązek nauki z rodzin niewydolnych wychowawczo, dotkniętych skutkami alkoholizmu.

Piątek, 28 grudnia 2018 13:28

Prowadzenie działań w obszarze aktywności fizycznej na terenie Gminy Wolbrom.

Czwartek, 27 grudnia 2018 11:04

"Powodziówki" 2018 gotowe na Gwiazdkę

Po dwóch latach ciężkiej pracy planistycznej, organizacyjnej i logistycznej najgorsze odcinki dróg w Gminie Wolbrom wreszcie przestają straszyć mieszkańców i turystów. Modernizacja pięciu najbardziej zniszczonych odcinków dróg gminnych w Łobzowie, Kąpielach Wielkich, Miechówce, Domaniewicach, Wierzchowisku, Sulisławicach i Jeżówce dobiegła końca.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|