Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Listopad » Boisko wielofunkcyjne dla "Dwójki"

Boisko wielofunkcyjne dla "Dwójki"

2021-11-25 19:22:33

Niedługo poznamy wykonawcę zadania pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania Rewitalizacja Zespołu Szkół Pod Lasem w Wolbromiu wraz z dobudową przedszkola i przebudową istniejącego boiska sportowego”. Zgodnie z informacją z otwarcia ofert do przetargu stanęło cztery firmy. Najniższą cenę zaoferowała firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk z Dąbrowy Górniczej z kwotą 478.470,00 zł. Najdroższa oferta opiewała na kwotę 675.798,90 zł.

Zamawiający, czyli Gmina Wolbrom, zamierzała przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 493.685,76 zł brutto.

Niniejsze zadanie zostało wsparte przez Marszałków Województwa Małopolskiego Łukasza Smółkę i Iwonę Gibas kwotą prawie 125 tys. zł z Małopolskiej Infrastruktury Rekreacyjno Sportowej (MIRS).

Inwestycja obejmuje wykonanie boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 18,0x32,0m. Wyposażenie boiska stanowić będą dwa komplety stojaków do koszykówki i komplet słupów stalowych do siatkówki z siatką i krzesłem sędziowskim. Oświetlenie boiska zaprojektowano na bazie projektorów LED-owych o mocy 155W każdy, na słupach stalowych o wysokości 12,0 m.