Środa, 03 maja 2017 07:43

Zachęcamy do radosnego świętowania

Za nami dwa majowe święta: 1 maja - Międzynarodowe Święto Pracy oraz 2 maja - Dzień Flagi. Dziś 3 maja świętujemy - Rocznicę Konstytucji 3 Maja oraz uroczystość Św. Floriana - patrona Strażaków. Zapraszamy do świętowania na wolbromski Rynek, na godz. 11.20

Piątek, 30 grudnia 2016 13:57

Burmistrz gościł członków Zespołu Pieśni i Tańca Wolbromiacy

Kończący się rok sprzyja różnego rodzaju posumowaniom. Dzisiaj, na zaproszenie burmistrza do urzędu przybyła dwudziestokilku osobowa delegacja Zespołu Pieśni i Tańca „Wolbromiacy” na czele z kierownik zespołu Agnieszką Gołembiowską-Karoń. Spotkanie było okazją nie tylko do podsumowania działań minionego roku, ale także sprecyzowania planów i zamierzeń na rok nadchodzący. Ambasadorom wolbromskiej kultury, obok podziękowań i najlepszych życzeń, burmistrz złożył również deklarację pomocy.

Piątek, 30 grudnia 2016 11:33

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

Zarządzenie nr 242/2016 z dnia 30 grudnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na zlecenie w 2017 r. realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1817)

Czwartek, 29 grudnia 2016 07:56

Jasełka 2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kąpielach Wielkich - korespondencja

W niedzielny, zimowy wieczór, 18 grudnia 2016, w murach naszej szkoły miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Mimo później, wieczorowej pory i trwającego weekendu w szkole spotkały się osoby, których trudno by się spodziewać w jednym miejscu i o jednej porze w codziennych okolicznościach. Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kąpielach Wielkich: przedszkolaki, uczniowie szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz rodzice wespół z zaproszonymi gośćmi:

Środa, 28 grudnia 2016 15:27

Ceny śmieci pozostaną bez zmian do 2019 roku

Jak donoszą polskie media, zbliżający się szybkimi krokami nowy rok ma przynieść podwyżki cen wielu produktów i usług. Na szczęście, od reguły zdarzają się wyjątki. Dla mieszkańców naszej gminy mamy bardzo dobrą wiadomość. Jeśli chodzi o ceny śmieci, pozostaną bez zmian przez najbliższe 3 lata! Tak korzystne warunki udało się uzyskać dzięki niedawno rozstrzygniętemu przez burmistrza Adama Zielnika przetargowi.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|