Styczeń 2020

Czwartek, 30 stycznia 2020 14:03

Drewno opałowe na sprzedaż

Ogłoszenie o sprzedaży drewna pozyskanego na gruntach gminnych. Zgodnie z Zarządzeniem Nr 68/2018 Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom z dnia 4 kwietnia 2018 r., Gmina Wolbrom przeznacza do sprzedaży następujące ilości i gatunek drewna.

Czwartek, 30 stycznia 2020 13:37

Rusza X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci -Bezpiecznie na wsi

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „ Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych w kategoriach wiekowych: I grupa – klasy 0-III oraz II grupa – klasy IV-VIII. We współzawodnictwie nie mogą brać udziału laureaci szczebla ogólnopolskiego poprzednich edycji konkursu.

Środa, 29 stycznia 2020 13:38

Wczesna Interwencja w PSONI Koło w Wolbromiu

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Wolbromiu od września 2018 r. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. Zespół Specjalistów Wczesnej Interwencji (ZSWI) w interwencji dla rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym lub zagrożonym niepełnosprawnością’’ w ramach 9. Osi priorytetowej region spójny społecznie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Środa, 29 stycznia 2020 12:48

ZMK „Wostal” Spółka z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko: Specjalista Technolog Konstrukcji Spawanych

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista Technolog Konstrukcji Spawanych

Środa, 29 stycznia 2020 12:42

PPWG WOLMOT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska: Pracownik produkcji oraz Tokarz, frezer, obsługa CNC

Oczekujemy: - odpowiedzialności i zaangażowania, - pracy w systemie trzyzmianowym, - przestrzegania obowiązków pracownika.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|