Sierpień 2020

Wtorek, 18 sierpnia 2020 20:03

"PRZEGOŃ RAKA DLA DZIECIAKA" - Sztafetą z Zakopanego przez Wolbrom na Hel

Z Zakopanego na Hel, czyli 750 km w 5 dni - takie wyzwanie podjęła 12-osobowa grupa biegaczy, aby wystawić na próbę swoją wytrzymałość dla dzieci, które każdego dnia toczą bój o życie z nowotworem. Dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową biegacze ONE TEAM ONE DREAM chcą zebrać 150 tysięcy złotych.

Wtorek, 18 sierpnia 2020 13:47

Mamy 209 tys. złotych dotacji na drogi dojazdowe do pól

Miło nam poinformować, że w bieżącym roku Gmina Wolbrom otrzymała 209 tys. złotych dotacji na drogi dojazdowe do pól. Jest to najwyższa przyznana kwota dotacji spośród samorządów Powiatu Olkuskiego. Pozostałe gminy z powiatu otrzymały dofinansowanie: Trzyciąż 165 tys. złotych, Olkusz 65 tys. złotych, oraz Bolesław i Klucze po 30 tys. złotych. Zarząd Województwa Małopolskiego na dotacje dla gmin na remonty dróg dojazdowych do pól uprawnych przeznaczył w tym roku prawie 13 mln zł.

Wtorek, 18 sierpnia 2020 12:50

Firma ZINPLAST Sp. z o.o w Wolbromiu zatrudni ślusarzy

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: wojciech.wozniczka@zinplast .pl lub kontakt telefoniczny: 728 344 017

Wtorek, 18 sierpnia 2020 08:08

OSTRZEŻENIE - Burze z gradem

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 11:00 do godz. 21:30 dnia 18.08. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

Czwartek, 13 sierpnia 2020 20:56

W mieście i gminie WOLBROM potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u 6 osób!

W powiecie olkuskim przybywa osób z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. W ciągu ostatnich 24 godzin ilość zakażeń wzrosła o 5 osób. Stan na 13 sierpnia to 33 osoby: Bolesław - 1 Bukowno - 3, Klucze - 6 , Olkusz - 17, Trzyciąż - 0, Wolbrom - 6.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|