Sierpień 2020

Czwartek, 13 sierpnia 2020 09:34

Wymień piec i przeprowadź termomodernizację swojego domu w ramach dofinansowania z programu "Czyste Powietrze"

Pismo Ministra Klimatu Michała Kurtyki. Warszawa, dnia 06-08-2020 r.

Środa, 12 sierpnia 2020 15:46

Wzrasta ilość zakażeń koronawirusem

"Mamy 715 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: małopolskiego (173), śląskiego (145), mazowieckiego (76), pomorskiego (75), łódzkiego (43), lubelskiego (39), wielkopolskiego (39), warmińsko-mazurskiego (33), dolnośląskiego (31), podkarpackiego (22), zachodniopomorskiego (14), opolskiego (8), kujawsko-pomorskiego (7), podlaskiego (7), świętokrzyskiego (2) i lubuskiego (1)" – informuje dziś 12 sierpnia Ministerstwo Zdrowia.

Środa, 12 sierpnia 2020 13:27

Latarnie w Gołaczewach-Nadmłyniu już świecą

Zakończyły się prace przy budowie oświetlenia wzdłuż drogi wojewódzkiej 783 w Gołaczewach-Nadmłyniu. Budowa nowej sieci elektroenergetycznej prowadzona była na ok. 650 metrowym odcinku drogi, wzdłuż której ustawiono 14 nowych latarń z żarówkami LED. Przy okazji doświetlone zostało także pobliskie przejście dla pieszych. Nowe oświetlenie z pewnością przyczyni się do poprawy widoczności oraz bezpieczeństwa na tym ruchliwym odcinku drogi wojewódzkiej.

Środa, 12 sierpnia 2020 13:02

Proteza, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym - złóż wniosek przez SOW. Termin mija 31 sierpnia br.

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że w ramach programu „Aktywny samorząd” do 31 sierpnia br. osoby z niepełnosprawnościami mogą skorzystać z takich form wsparcia jak np. dofinansowanie kosztów:

Wtorek, 11 sierpnia 2020 13:19

Ostrzeżenie meteorologiczne

W oparciu o prognozy IMGW-PIB w Krakowie Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromia ostrzega, że dziś 11 sierpnia do godz. 22:00 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad. Stopień zagrożenia: 1.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|