Sierpień 2020

Niedziela, 30 sierpnia 2020 11:07

Uwaga! Dziś po południu (30.08) i w nocy prognozowane bardzo silny wiatr i burze z gradem

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu na podstawień prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) ostrzega przed burzami na południu oraz w centrum Polski. Głównym zagrożeniem będą porywy wiatru, miejscami do 100-120 km/h, grad o średnicy do 3-5 cm oraz opady deszczu, do 40-50 mm. Możliwe trąby powietrzne.

Sobota, 29 sierpnia 2020 19:09

Ostrzeżenie meteorologiczne

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami i burzami z gradem dla województw: małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz dla wschodniej części woj. wielkopolskiego i zachodniej części woj. łódzkiego oraz południowej części woj. świętokrzyskiego.

Piątek, 28 sierpnia 2020 11:37

OSP Wierzchowisko otrzyma specjalny namiot ułatwający prowadzenie działań związanych z walką z COVID-19

50 specjalnych namiotów, które ułatwią prowadzenie działań związanych z walką z COVID-19 trafi do małopolskich strażaków. Uroczystość przekazania namiotów odbyła się 24 sierpnia przed JRG 5 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Spośród 50 przekazanych przez wicemarszałka Łukasza Smółkę namiotów, dwa trafią do jednostek z Powiatu Olkuskiego - do OSP Olkusz oraz OSP Wierzchowisko.

Piątek, 28 sierpnia 2020 11:06

Ostatnie dni by złożyć wniosków służący walce z COVID-19

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że od 11 sierpnia 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku można składać wnioski o powierzenie grantów w ramach projektu pn. „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Projekt przyczyni się do zapewnienia ochrony zdrowia i życia uczestników zajęć prowadzonych przez WTZ

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|