Sierpień 2020

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 08:14

17.08.2020 URZĄD MIASTA I GMINY BĘDZIE NIECZYNNY

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 17 sierpnia 2020 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie nieczynny.

Piątek, 07 sierpnia 2020 17:58

Koronawirus. Od soboty 8 sierpnia dodatkowe obostrzenia w niektórych powiatach

Epidemia koronawirusa trwa w Polsce od przeszło 5 miesięcy i nie zanosi się na jej koniec. W piątek 7 sierpnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 809 nowych przypadkach koronawirusa. To największy dobowy wzrost zakażeń od wybuchu epidemii. Utrzymujące się w kraju już od kilkunastu dni wysokie wskaźniki zachorowań skłoniło Ministerstwo Zdrowia do wprowadzenia dodatkowych obostrzeń w wyznaczonych strefach „czerwonej” i „ żółtej”.

Piątek, 07 sierpnia 2020 10:32

Ostrzeżenie pogodowe. Upał!

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega! IMGW wydał ostrzeżenie 2 stopnia przed upałami dla województw: zachodniopomorskiego (z wyjątkiem północnych powiatów), lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego (z wyjątkiem południowych powiatów), opolskiego, śląskiego (z wyjątkiem południowych powiatów), małopolskiego (z wyjątkiem południowych powiatów), łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego..

Czwartek, 06 sierpnia 2020 17:38

Projekt Zmiana na PLUS II wspiera osoby zwalniane i zagrożone zwolnieniem

Celem projektu „Zmiana na PLUS 2” realizowanego przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT, jest zwiększenie zdolności adaptacyjnych do rynku pracy os. zwolnionych, zagrożonych zwolnieniem lub przewidzianych do zwolnienia z pracy oraz os. odchodzących z rolnictwa z terenu Małopolski.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|