Wtorek, 31 grudnia 2019 08:00

INFORMACJA O NIEUDZIELENIU DOTACJI

Informacja o nie udzieleniu dotacji klubom sportowym na realizację zadania pn. "Wspieranie sportu w Gminie Wolbrom" w 2020 roku na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1468 z późn. zm.)

Wtorek, 31 grudnia 2019 07:57

INFORMACJA O UDZIELENIU DOTACJI KLUBOM SPORTOWYM

Informacja o udzieleniu dotacji klubom sportowym na realizację zadania pn. "Wspieranie sportu w Gminie Wolbrom" w 2020 roku na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1468 z późn. zm.)

Wtorek, 24 grudnia 2019 09:44

OGŁOSZENIE KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ W 2020 ZADAŃ Z ZAKRESU ZDROWIA PUBLICZNEGO

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza konkurs ofert na realizację w 2020 r. zadania publicznego realizowanego w wykonaniu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2020 - Prowadzenie działań w obszarze aktywności fizycznej na terenie Gminy Wolbrom, służących zapobieganiu powstawania problemów alkoholowych i narkomanii w środowisku lokalnym.

Wtorek, 24 grudnia 2019 09:43

OGŁOSZENIE KONKURSU OFERT Z ZAKRESU ZDROWIA PUBLICZNEGO

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza konkurs ofert na realizację w 2020 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego - realizacja programu profilaktyczno-terapeutycznego dla dzieci i młodzieży realizującej obowiązek szkolny lub nauki z rodzin niewydolnych wychowawczo, dotkniętych skutkami alkoholizmu.

Wtorek, 24 grudnia 2019 09:26

UNIEWAŻNIENIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT Z ZAKRESU PROFILAKTYKI NOWOTWOROWEJ

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom unieważnia konkurs ofert na wspieranie w realizacji zadania z zakresu profilaktyki nowotworowej na rok 2020 ze względu na fakt, iż nie złożono żadnej oferty.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|