Środa, 03 stycznia 2018 15:22

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację w 2018 r.

Zarządzenie Nr 7/2018 Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom z dnia 3 stycznia 2018 r. w sprawie ogłoszenia konkursu ofert na realizację w 2018 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego – realizacja programu profilaktyczno-terapeutycznego dla dzieci i młodzieży realizującej obowiązek szkolny lub obowiązek nauki z rodzin niewydolnych wychowawczo, dotkniętych skutkami alkoholizmu.

Wtorek, 02 stycznia 2018 19:52

Chrząstowice laureatem konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa".

To był bardzo dobry rok dla Sołectwa Chrząstowice! Jego mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że w pełni zasłużyli na nagrodę województwa małopolskiego „Niezwykła Małopolska Wieś 2017”. Tym razem olbrzymia praca i zaangażowanie lokalnej społeczności na czele z założycielami Stowarzyszenia Chrząstowice RAZEM: Bartłomiejem Żurkiem oraz Agnieszką Tabor pozwoliły na zdobycie tytułu laureata wojewódzkiej edycji konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa".

Wtorek, 02 stycznia 2018 13:37

Uwaga, w dniu 08 stycznia 2018 roku Urząd MiG będzie nieczynny

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 8 stycznia 2018 roku Urząd Miasta i Gminy będzie NIECZYNNY! Zamknięcie Urzędu spowodowane jest obowiązkiem udzielenia pracownikom dodatkowego dnia wolnego za 6 stycznia 2018 roku. W dn. 8 stycznia (poniedziałek) w Urzędzie Stanu Cywilnego tut. Urzędu będzie pełniony dyżur w godzinach od 7.00 do 15.00.

Poniedziałek, 01 stycznia 2018 17:53

Harmonogram wywozu śmieci na 2018 rok

Ceny śmieci pozostaną bez zmian przez najbliższe 3 lata! Tak korzystne warunki udało się uzyskać dzięki przetargowi rozstrzygniętemu w grudniu 2016 roku przez burmistrza Adama Zielnika. Gwarancja pozostawienia cen na tym samym poziomie przez lata 2017 – 2019 została zawarta w podpisanej umowie między burmistrzem a przedstawicielami Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław”.

|<  <  55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 >  >|