Lipiec 2018

Wtorek, 31 lipca 2018 09:53

Burmistrz uhonorował wolbromskich policjantów

26 lipca br. Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik uczestniczył w obchodach upamiętniających 99 rocznicę powstania polskiej Policji. Wśród znamienitych gości obecni byli także: Agnieszka Ścigaj - Poseł na Sejm RP, Jan Orkisz - Wicestarosta olkuski, Burmistrzowie i Wójtowie, ks. Henryk Chmieła - kapelan olkuskiej Policji, przedstawiciele instytucji oraz służb inspekcji i straży, z którymi olkuska policja na co dzień współpracuje.

Czwartek, 26 lipca 2018 12:45

OGŁOSZENIE WZWKGKiM

Wolbromski Zakład Wodociągów Kanalizacji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o informuje:

Środa, 25 lipca 2018 19:31

Firma ZINPLAST sp. z o.o. zatrudni pracownika

Firma ZINPLAST sp. z o.o. Wolbrom, ul. Garbarska 41, zatrudni pracowników produkcji i załadunku. Podania prosimy składać w siedzibie firmy lub drogą mailową: zinplast@zinplast.pl Kontakt tel. 728 344 017

Wtorek, 24 lipca 2018 16:01

Wolbromski stadion w Małopolskim Minimundialu’2018 Awans WAP Wolbrom do półfinałów

Choć piłkarskie mistrzostwa świata w piłce nożnej już się zakończyły, to w Małopolsce nadal będzie można obejrzeć mecze Francji czy Chorwacji, a nawet uczestniczyć w poszukiwaniach lokalnego Messiego. To wszystko w ramach Minimundialu, czyli turnieju o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy. W turniejach organizowanych Małopolski Związek Piłki Nożnej, ma wziąć 10 tys. dziewcząt i chłopców z rocznika 2006 i młodszych. W gronie tym nie zabrakło wolbromskich zawodników,

Wtorek, 24 lipca 2018 14:07

Z TERYTORIALSAMI BEZPIECZNIEJ

Ich zadaniem jest wspieranie i obrona swoich lokalnych społeczności. Motto, noszone w sercu i na mundurze to: ”Zawsze gotowi, zawsze blisko”. Nie ważne, czy zagrozi nam nieprzyjaciel, tragiczne zdarzenie losowe, czy rozszalały żywioł natury, mają służyć nam pomocą. Wojska Obrony Terytorialnej, bo o nich mowa, rozpoczynają rekrutację w naszym regionie.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4  >  >|