Kwiecień 2018

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018 10:20

Zachęcamy do radosnego świętowania!

Przed nami trzy majowe święta: 1 maja - Międzynarodowe Święto Pracy, 2 maja - Dzień Flagi i 3 maja - Rocznica Konstytucji 3 Maja (od 1990 r ponownie święto narodowe)oraz uroczystość Św. Floriana - patrona Strażaków.

Piątek, 20 kwietnia 2018 07:33

Konkurs Matematyczny DEXTER

17 kwietnia z rąk Burmistrza Pana Adama Zielnika laureaci gminnego etapu Konkursu Matematycznego "Dexter" otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Środa, 18 kwietnia 2018 13:27

Oferta pracy

Urząd Statystyczny w Krakowie zatrudni ankietera, praca stała na pełny etat.

Środa, 18 kwietnia 2018 12:53

"Mały Książę" drogą do sukcesu Anny Paci z SP w Dłużcu

16 kwietnia uczennica klasy III a Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu- Anna Pacia uczestniczyła wraz z opiekunem panią Urszulą Latacz i panem dyrektorem Krzysztofem Szczepankiewiczem w gali zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Powód był jeden i najważniejszy… otóż Ania zdobyła II miejsce w III Małopolskim Konkursie na Recenzję Teatralną.

Wtorek, 17 kwietnia 2018 14:33

Pomoc przy wypełnianiu e-wniosków o dopłaty

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje rolników z gminy Wolbrom, w okresie od 9 kwietnia do 15 maja 2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom pok. 207 w każdy poniedziałek w godz. od 8:00 do 14:00 dyżur pełni pracownik ARiMR oddział Olkusz. Pracownik ARiMR udziela nieodpłatnej pomocy w wypełnianiu e-wniosków o dopłaty bezpośrednie na 2018 r.

|<  < 1 - 2 - 3  >  >|