Wtorek, 06 lutego 2018 20:37

Mamy 600 tys. zł. dotacji na wolbromskiego Malucha. Kolejne "nie da się" odhaczone.

Idziemy za ciosem. Kiedy 26 listopada ub.r. otwierano w Chrząstowicach pierwszego w naszej gminie „Malucha” to w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Krakowie,leżał już wniosek na następnego. Dziś już na 100 procent wiemy, że powstanie. Z początkiem lutego otrzymaliśmy potwierdzenie pozyskania dotacji w wysokości 600 tys. z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Wtorek, 06 lutego 2018 12:05

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wolbrom

Od dnia 24 stycznia 2018 roku rozpoczęło się głosowanie do Konkursu „ Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Celem tego konkursu jest wyłonienie 5 zwycięskich lokalizacji, które są zgłoszone przez poszczególne gminy. Gmina Wolbrom wytypowała lokalizację przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu, ul. Mariacka 28.

Poniedziałek, 05 lutego 2018 11:49

Informacja o udzieleniu dotacji klubom sportowym na realizację zadania w 2018 roku

Informacja o udzieleniu dotacji klubom sportowym na realizację zadania pn. „Wspieranie sportu w Gminie Wolbrom” w 2018 roku na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r.o sporcie (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1463 z późn. zm.)

Niedziela, 04 lutego 2018 20:52

WEEKENDOWO NA SPORTOWO – TRENING OYAMA KARATE DLA MIESZKAŃCÓW WOLBROMIA I JURAJSKICH KARATEKÓW

W ZSP w Nowej Hali Sportowej w Wolbromiu, ul. Mariacka 28, 04.02.2018 r. odbył się trening OYAMA Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Wolbromia, warto zaznaczyć, że trenował z Nami Pan Dyrektor Stanisław Tomasz Kołodziej – OSU ! (oznacza uznanie, szacunek). Jurajski Klub OYAMA Karate wziął udział w projekcie pod tytułem „Weekendowo na Sportowo” na zaproszenie Pana Dyrektora ZSP Nr 1 Stanisława Tomasza Kołodzieja i Wicedyrektora Barbarę Olewińską.

Piątek, 02 lutego 2018 15:10

Zbadaj swoje piersi. Mammobus na płycie Rynku!!

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom zachęca do skorzystania z bezpłatnego badania mammograficznego, które zostanie wykonane przez wyspecjalizowany personel Mammo-Med Centrum Diagnostyki i Usług Medycznych Sp. z o.o. Badania zostaną przeprowadzone w specjalnie zaprojektowanym mammobusie w dniu 5 lutego 2018 r. w godzinach od 9:00 do 15:00. Badaniami objęte są Panie od 50 do 69 roku życia.

|<  <  51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60  >  >|