Piątek, 26 stycznia 2018 08:00

Zapraszamy do III Konkursu na gadkę

Zachęceni ubiegłorocznym sukcesem ucznia Gimnazjum w Dłużcu- Filipa Nowaka, zapraszamy do udziału w III już Konkursie na gadkę, wydarzeniu będącym częścią Miesiąca Języka Ojczystego, organizowanym przez Koło Naukowe Językoznawców Studentów UJ im. Mieczysława Karasia (Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Czwartek, 25 stycznia 2018 23:19

Kolejny sukces ucznia Szkoły Podstawowej w Wierzchowisku

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi…” pod takim tytułem w Szkole Podstawowej nr 4 w Olkuszu miał miejsce VI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, adresowany dla uczniów klas gimnazjalnych z terenu powiatu olkuskiego. Szkołę Podstawową w Wierzchowisku reprezentował uczeń klasy III Dawid Pacia, który zaśpiewał utwory pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” (Universe) oraz Mario, czy już wiesz? ( TGD ).

Czwartek, 25 stycznia 2018 22:50

Podopieczni wolbromskiego ŚDS z wyróżnieniem na VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Miechowie

24 stycznia podopieczni naszego ośrodka mieli przyjemność wystąpić na VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy województwa małopolskiego organizowanym w Miechowie. W tym roku wolbromski śds reprezentowali: Anastazja D., Zbyszek K., Zbyszek O., Paweł N. oraz Mirek K. Wykonali pastorałkę "Od serca do ucha" z repertuaru Rokiczanka, która została przyjęta z wielkim entuzjazmem przez publiczność a przez jurorów doceniona otrzymanym wyróżnieniem.

Czwartek, 25 stycznia 2018 08:34

"Przekazując swój 1% dajesz 100% nadziei"

Od pierwszych dni Nowego Roku Caritas Diecezji Sosnowieckiej intensywnie pracuje nad kolejnymi formami niesienia pomocy potrzebuącym. Jak wiadomo zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy podatnik ma możliowść przekazania 1% swojego podatku należnego za poprzedni rok - organizacji pożytku publicznego.

Czwartek, 25 stycznia 2018 08:16

"Niezależny w życiu i pracy"

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego KLUCZ przeprowadza rekrutację uczestników. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych,posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, zamieszkałych na terenie powiatu olkuskiego i pozostających bez zatrudnienia.

|<  <  54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63  >  >|