Wrzesień 2018

Piątek, 28 września 2018 14:30

Małopolska Niania 2.0

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją projektu pn."Małopolska Niania 2.0" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 8 Rynek pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, ogłasza nabór do projektu "Małopolska Niania 2.0"

Czwartek, 27 września 2018 13:01

Przyjdź i zostań studentem – Uniwersytet Dziecięcy w Wolbromiu zaprasza!

Już w najbliższą sobotę – 29 września – najmłodsi mieszkańcy Wolbromia rozpoczną nowy rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym. W ramach tegorocznej edycji udział w zajęciach UD Wolbrom będzie bezpłatny. W projekcie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-12 lat. Wystarczy ciekawość świata i formalne zgłoszenie do projektu poprzez stronę internetową www.ud.wsb.edu.pl.

Czwartek, 27 września 2018 11:31

KOMUNIKAT PSSE

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olkuszu z dnia 26 września 2018 r. o stwierdzeniu warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego w miejscowości Sulisławice pod warunkiem jej wcześniejszego przegotowania.

Czwartek, 27 września 2018 11:29

Dodatkowe 3,5 mln zł dofinansowania na kryty basen

Potwierdzają się słowa burmistrza Wolbromia, Adama Zielnika o tym, że w Wolbromiu będziemy mieli najnowocześniejszy w swojej kategorii kryty basen w Europie!. Niedawno informowaliśmy o pozyskaniu przez burmistrza 8,1 miliona złotych, a teraz kolejne 3,5 miliona!. Tym razem niebagatelną kwotę „wychodził” a właściwie „wyjeździł” do Warszawy, dyrektor Domu Kultury Piotr Gamrot.

Czwartek, 27 września 2018 10:04

Już jutro, 28 września spotkanie w ramach programu "Czyste Powietrze"

Zainteresowanych wymianą pieca, dociepleniem, założeniem paneli fotowoltaicznych, pompami ciepła itd. zapraszamy na spotkanie w pątek, 28 września 2018 roku o godzinie 18:00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolbromiu, ul. Strażacka 1. Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli WFOŚIGW odnośnie rządowego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze realizowanego przez WFOŚiGW w Krakowie.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >|