Niedziela, 21 stycznia 2018 20:48

Coraz bliżej Centrum Turystyki i Rekreacji w Łobzowie

Burmistrz Adam Zielnik podpisał formalny wniosek o przeprowadzenie nieograniczonego przetargu na rozbudowę remizy OSP w Łobzowie. Jest to następny krok, aby w budynku remizy powstało Centrum Turystyki i Rekreacji w Łobzowie, które przyczyni się do wzbogacenia oferty turystycznej i rekreacyjnej obszaru, tworzenia nowych form zagospodarowania czasu wolnego, promocji wypoczynku oraz zdrowego trybu życia.

Niedziela, 21 stycznia 2018 20:23

Gorące życzenia dla Babć i Dziadków

Dziś i jutro mamy dwa piękne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. To wspaniała okazja, by pokazać im, jak wyjątkowymi są osobami. Mówi się, że rodzice są od tego aby wychowywać, a dziadkowie – aby rozpieszczać. To nie do końca prawda – ileż to babć i dziadków zastępuje zapracowanych rodziców… Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie, mnóstwo radości i zdrowia! – Do najwspanialszych życzeń dla Was, przyłącza się Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.

Piątek, 19 stycznia 2018 15:18

Weź udział w BEZPŁATNYM projekcie pn. "Obudź się, pora wstać!"

ProBiznes Marta Krawczyk z siedzibą w Olkuszu realizuje projekt „ Obudź się, pora wstać!” w terminie od 02.01.2018 r. do 31.05.2020r., współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest aktywizacja społeczna i zawodowa oraz wyższa zdolność do podjęcia zatrudnienia u 90 osób (kobiet i mężczyzn) zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Czwartek, 18 stycznia 2018 19:34

Hej kolęda, kolęda - rozbrzmiała w łobzowskim ZS-P

18 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łobzowie odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda”. Celem konkursu na wykonanie najpiękniejszych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w języku polskim i angielskim jest podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, poszerzanie zainteresowań uczniów oraz poszukiwanie nowych talentów. W Konkursie wzięli udział prawie wszyscy uczniowie szkoły.

Czwartek, 18 stycznia 2018 09:59

Rusza budowa kanalizacji sanitarnej w Zabagniu

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Zabagnia - ul. Działkowej (dawniej Kol. Hektary) i ul. Źródlanej oraz części Łobzowa. W związku z podpisaną przed kilkoma dniami przez Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika umową, od przyszłego tygodnia rozpoczynają się prace przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej wzdłuż obu tych ulic.

|<  <  55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64  >  >|