Środa, 31 stycznia 2018 09:05

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Wtorek, 30 stycznia 2018 11:42

III EDYCJA GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

12 stycznia 2018r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kąpielach Wielkich odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku w konkursie wzięło udział aż 30 dzieci, z 11 placówek oświatowych gminy Wolbrom:

Wtorek, 30 stycznia 2018 11:12

Światowy Tydzień Jaskry

.

Wtorek, 30 stycznia 2018 07:53

SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni

Obecnie, do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Inżynier Jakości z językiem niemieckim

Piątek, 26 stycznia 2018 22:52

FAGUMIT Sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje pracowników

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konfekcjoner wyrobów z gumy. Praca w systemie 2 - zmianowym, od poniedziałku do piątku.

|<  <  53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62  >  >|