Czerwiec 2018

Piątek, 29 czerwca 2018 09:15

Odeszła na zawsze pracownica MOOS - Jadwiga Marchaj

Z najgłębszym smutkiem informujemy, że w dniu 24 czerwca 2018 r. odeszła na zawsze nasza Droga Koleżanka, wieloletni nauczyciel, dyrektor szkoły i pracownik MOOS w Wolbromiu - Jadwiga Marchaj.

Czwartek, 28 czerwca 2018 12:24

SumiRiko POLAND poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego

Co oferujemy:  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.  Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, tj. wstęp na pływalnie, siłownię, klub fitness. Bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty muzyczne.  Świadczenia z ZFŚŚ.  Możliwość udziału w szkoleniach.  Komfortowe zaplecze socjalne.  Pracę w nowoczesnym magazynie.

Czwartek, 28 czerwca 2018 12:09

VIII FESTYN RODZINNY W KĄPIELACH WIELKICH

W sobotę 17 czerwca 2018 r. Kąpiele Wielkie stały się najbardziej rodzinnym miejscem w całej Polsce. A wszystko to za sprawą obchodzonego tu „VIII Festynu Rodzinnego”, na który z wielką radością przybyli uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi najbliższymi, mieszkańcy Kąpiel Wielkich oraz okolicznych miejscowości. Swoją obecnością zaszczycili nas także:

Wtorek, 26 czerwca 2018 09:29

FTT Wolbrom zatrudni na stanowisku OPERATOR PRAS

Obecnie do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy Kandydata na stanowisko: Wymagania: • Wykształcenie zawodowe- wskazane średnie chemiczne, techniczne, • zdolności manualne, dobry refleks, • umiejętność pracy w zespole, • dobra organizacja pracy własnej, • komunikatywność, • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Piątek, 22 czerwca 2018 14:23

Absolwentka Szkoły w Dłużcu stypendystką ASSIST

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj". Mark Twain.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|