Środa, 24 stycznia 2018 23:18

Mamy 13 milionów złotych dofinansowania na oczyszczalnię!

Takiego „przytupu i kolejnego odhaczonego nie da się" – jak coraz powszechniej w naszej gminie określa się kolejne, a niemożliwe wcześniej do realizacji inwestycje – jeszcze w historii MiG Wolbrom nie było! - Mamy ponad 13 baniek na oczyszczalnię. Powtarzam: mamy ponad trzynaście milionów złotych dofinansowania na oczyszczalnię. Największa dotacja w historii Miasta i Gminy Wolbrom – informuje zadowolony z najświeższych rozstrzygnięć burmistrz Adam Zielnik.

Środa, 24 stycznia 2018 21:00

Nauczyciele nowoczesnej szkoły uczyli się w Europie - korespondencja

Nasza szkoła zakończyła właśnie ponad dwuletni projekt mobilności kadry edukacji szkolnej organizowany w ramach programu ERASMUS + (POWER SE) przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, pt. „Nowoczesna szkoła-Uczymy się w Europie”. Grupa nauczycieli z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wolbromiu w ramach projektu POWER wyjechała na szkolenie językowe, a także metodyczno-kulturowe do Wielkiej Brytanii.

Wtorek, 23 stycznia 2018 23:57

A jednak się da - czyli 21 rocznica założenia Grupy AA "Pokora" - korespondencja

W dniu 20 stycznia br. grupa ludzi, którzy wybrali drogę trzeźwości obchodziła 21 rocznicę założenia Grupy AA „Pokora”, pomagająca ludziom iść przez życie w trzeźwości. Dzięki tej grupie już kilkadziesiąt osób i rodzin wyrwało się z zaklętego kręgu uzależnienia od alkoholu. W ich życie powróciła radość, miłość i nadzieja na lepsze jutro, a całym rodzinom przywracany jest radość z życia.

Wtorek, 23 stycznia 2018 21:34

Firma "Fagumit" sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje specjalisty

Firma "Fagumit" sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje specjalisty do działu księgowości i finansów. Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne, dobra znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie w służbach finansowo-księgowych oraz znajomość prawa podatkowego. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres ksiegowosc@fagumit.com.pl

Wtorek, 23 stycznia 2018 09:17

APEL - Podaruj 1% PZN Olkusz

Polski Związek Niewidomych posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że osoby fizyczne mogą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz naszej organizacji. Pozyskane środki finansowe przeznaczone będą na realizację celów statutowych, (aktywizację społeczną i zawodową naszych niewidomych.)

|<  <  55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64  >  >|