Środa, 17 stycznia 2018 14:50

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji

Zarządzenie nr 15/2018 Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji w sprawie zmiany uchwały Nr XLII/451/2017 Rady Miejskiej w Wolbromiu z dnia 30 listopada 2017 r. w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na rok 2018.

Środa, 17 stycznia 2018 12:08

Uwaga - Zmiana zasad ubiegania się o dopłaty bezpośrednie

Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składane będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

Środa, 17 stycznia 2018 11:37

21 stycznia pomóż dzieciom w Syrii!

Sytuacja w ogarniętej wojną Syrii jest dramatyczna. Każdego dnia dorośli i dzieci żyją i umierają pod nieustannym ostrzałem. Brakuje leków, czystej wody i żywności. Są organizacje, które robią wszystko, aby uratować życie i zdrowie Syryjczyków. Dostarczają m.in. leki, ciepłe koce i zestawy sanitarne. Do niesienia pomocy włączają się także wolbromskie dzieci z Ochronki „Betlejem” przy Zgromadzeniu Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Środa, 17 stycznia 2018 10:59

Staraj się o środki na wsparcie działalności lub tworzenia nowych miejsc opieki medycznej nad osobami niesamodzielnymi

Przypominamy, że w Małopolsce trwa nabór wniosków o dotacje na wsparcie działalności lub tworzenia nowych miejsc opieki medycznej nad osobami niesamodzielnymi – zwłaszcza dziennych domów opieki oraz długoterminowej medycznej opieki domowej nad osobą niesamodzielną (w tym opieki pielęgniarskiej). Wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć przyjmowane będą do 14 lutego 2018 r.

Wtorek, 16 stycznia 2018 09:35

Informacja o udzieleniu środków finansowych na realizację zadania publicznego

Informacja o udzieleniu środków finansowych na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie działań w obszarze aktywności fizycznej na terenie Gminy Wolbrom, służących zapobieganiu powstawania problemów alkoholowych i narkomanii w środowisku lokalnym na podstawie ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 2237 z późn. zm.)

|<  <  55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64  >  >|