Poniedziałek, 24 grudnia 2018 07:51

Zmiana godzin pracy urzędu w dniach 24 i 31 grudnia

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 24 grudnia 2018 roku (poniedziałek) oraz 31 grudnia 2018 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie czynny od godz. 8:00 do 14:00

Poniedziałek, 24 grudnia 2018 07:49

24 grudnia Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu będzie nieczynny

Zgodnie z zarządzeniem Nr 64/2018 Starosty Olkuskiego z dnia 27.11.2018 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Olkuszu, dzień 24 grudnia 2018 r. będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Olkuszu

Sobota, 22 grudnia 2018 09:53

Jubileuszowy Teatralny Korowód Przeszłości – próba generalna

W dniu 14 gudnia 2018 roku, w sali Pracowni Artystyczno-Tanecznej Kwadrance, odbyła się próba generalna widowiska Jubileuszowy Teatralny Korowód Przeszłości. Gala finałowa niecodziennego widowiska odbędzie się w dniach 15 i 16 lutego 2019 r. w Domu Kultury. Autorką scenariusza, jest pani profesor Barbara Motowidlak, której działalność pedagogiczno-zawodowa, jak również równolegle prowadzona animatorsko-artystyczna, jest ściśle powiązana ze wszystkimi rocznicami i jubileuszami. A są nimi:

Piątek, 21 grudnia 2018 13:23

Przedświąteczne spotkanie z Burmistrzem MiG Wolbrom

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w sali strażnicy OSP w Chełmie, odbyło się spotkanie opłatkowe, którego gospodarzem był Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik. Na zaproszenie burmistrza w spotkaniu uczestniczyli licznie m.in.: radni Powiatu Olkuskiego, radni Rady Miejskiej, sołtysi, przedstawiciele placówek oświatowych, stowarzyszeń, kół, klubów, KGW, OSP, pracownicy UMIG. Swą obecnością zaszczycił także Przyjaciel Ziemi Wolbromskiej Starosta Olkuski Paweł Piasny.

Czwartek, 20 grudnia 2018 13:40

ARMiR zaprasza na szkolenia

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Olkuszu zaprasza na szkolenia w zakresie rejestracji Kół Gospodyń Wiejskich