Czwartek, 13 grudnia 2018 15:20

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I- III "100 LAT NIEPODLEGŁEJ" dziecięca poezja patriotyczna

Już po raz siedemnasty w Zespole Szkół Pod Lasem w Wolbromiu odbył się finał Gminnego Konkursu Recytatorskiego przeznaczonego dla uczniów klas I- III przygotowanego przez panie Barbarę Wróbel i Magdalenę Grelewicz. W gminnych eliminacjach wzięło udział 26 uczniów z 9 szkół naszej gminy, których przywitali i życzyli sukcesów pani wizytator Mirosława Malmon i pan Waldemar Smoter dyrektor Zespołu Szkół w Wolbromiu.

Środa, 12 grudnia 2018 12:31

Akcja społeczna ZAPROŚ KOMINIARZA!

Krajowa Izba Kominiarzy pod patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej prowadzi akcję, której celem jest przypomnienie właścicielom oraz zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

Środa, 12 grudnia 2018 11:32

Rusza II ogólnopolska edycja konkursu "Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa"

W I edycji laureatem edycji wojewódzkiej konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” z terenu województwa małopolskiego, realizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, pod honorowym patronatem Pana Jacka Krupy - Marszałka Województwa Małopolskiego zostało Sołectwo Chrząstowice. Za przedsięwzięcie pn. Zagospodarowanie terenu w centrum wsi Chrząstowice, sołectwo zdobyło pierwsze miejsce w Małopolsce, a ponadto zostało laureatem II miejsca w kraju i nagrody 5500 złotych!

Środa, 12 grudnia 2018 10:22

ZM-K WOSTAL poszukują kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. handlu zagranicznego

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

Piątek, 07 grudnia 2018 14:01

Ogłoszenie konkursu na realizację zadania publicznego

Ogłoszenia otwartego konkursu ofert na zlecenie w 2019 r. realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z późn. zm.)