Piątek, 16 listopada 2018 15:57

Zaproszenie do klasztoru w Imbramowicach

Grupa teatralna im. Ksieni Zofii Grothówny pod opieką Teatru Słowa I Tańca Jk serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom oraz pobliskich miast i wsi na widowisko teatralne "Norbertanki 1863". Spektakl z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, odbędzie się w niedzielę, 18 listopada o godzinie w klasztorze ss. Norbertanek w Imbramowicach.

Czwartek, 15 listopada 2018 13:24

Remiza OSP Kąpiele Wielkie

Zrealizowaliśmy projekt pn. "Modernizacja remizy Strażackiej OSP Kąpiele Wielkie"

Środa, 14 listopada 2018 13:20

14 LISTOPADA 2018 Dzień Czystego Powietrza w Małopolsce

Z okazji Dnia Czystego Powietrza dzieci z całej Małopolski napiszą list do sąsiada, w którym, za pomocą siły argumentacji przekonają go, by zmienił źródło ogrzewania na ekologiczne. - Zachęcamy szkoły, rodziców oraz wszystkie osoby organizujące zajęcia dla dzieci do aktywnego włączenia się w akcję! - zachęca Gminny Ekodoradca Katarzyna Barczyk-Łyczak.

Środa, 14 listopada 2018 12:33

"GODNOŚĆ, WOLNOŚĆ, NIEPODLEGŁOŚĆ"

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Jeżówce i Koło Regionalne „Jeżowiaki” realizowały zadania obejmujące przygotowanie i przeprowadzenie działań związanych z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Od września realizowany był na terenie szkoły i miejscowości szkolny projekt „ Godność, wolność, niepodległość”. Wszystkie przedsięwzięcia szkoły w ramach projektu skierowane były do dzieci oddziału przedszkolnego, uczniów klas starszych i mieszkańców wsi.