Kwiecień 2020

Czwartek, 16 kwietnia 2020 12:45

Maseczki ochronne dla mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom

Od dziś do odwołania, w środkach publicznego transportu zbiorowego oraz w miejscach ogólnodostępnych, wprowadzony został obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, maski, odzieży lub jej części. Również od dziś, z polecenia Burmistrza Adama Zielnika do mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom trafią pierwsze maseczki zakupione przez wolbromski magistrat. Darmowe maseczki wielokrotnego użytku będą sukcesywnie dystrybuowane do mieszkań i domów w całej gminie.

Środa, 15 kwietnia 2020 19:40

Od 16 kwietnia obowiązek zasłaniania nosa i ust

Ministerstwo Zdrowia w opublikowanym 15 kwietnia projekcie rozporządzenia, podało wreszcie szczegóły wchodzących jutro w życie przepisów. Projekt rozporządzenia przekazano do pilnego rozpatrzenia przez Radę Ministrów. Z zgodnie rozporządzeniem Ministra Zdrowia, w miejscach publicznych będzie można przebywać tylko z zasłoniętymi ustami i nosem. Chodzi o to, aby osoby, który chorują na COVID-19 bezobjawowo, nie zakażały innych.

Środa, 15 kwietnia 2020 16:16

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY #pomocprzedsiebiorcom

Na prośbę Ośrodka Ewaluacji Sp. z o.o.z Warszawy, przekazujemy wolbromskim przedsiębiorcom poniższą prośbę:

Poniedziałek, 13 kwietnia 2020 16:36

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega

Na podstawie prognoz IMGW, dziś w godzinach nocnych do godz. 06:00 w dniu 14.04.2020 r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, lokalnie w obniżeniach terenu -3°C, temperatura minimalna gruntu lokalnie około -4 °C. Stopień zagrożenia:1.

Piątek, 10 kwietnia 2020 09:44

Zdrowych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy życzenia zdrowych, pogodnych Świąt, pełnych wiary, nadziei i miłości.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|