Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Kwiecień » Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega

2020-04-13 16:36:51

Na podstawie prognoz IMGW, dziś w godzinach nocnych do godz. 06:00 w dniu 14.04.2020 r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, lokalnie w obniżeniach terenu -3°C, temperatura minimalna gruntu lokalnie około -4 °C. Stopień zagrożenia:1.