Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Kwiecień » ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY #pomocprzedsiebiorcom

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY #pomocprzedsiebiorcom

2020-04-15 16:16:38

Na prośbę Ośrodka Ewaluacji Sp. z o.o.z Warszawy, przekazujemy wolbromskim przedsiębiorcom poniższą prośbę:

Szanowni Państwo,
Polscy przedsiębiorcy mierzą się dziś z poważnymi wyzwaniami. Drastycznie spadł popyt na dobra i usługi. W ciągu kilku dni zmniejszyły się również przychody. To zagrożenie dla istnienia wielu małych firm. A to od ich przetrwania zależy to, w takim stanie będzie gospodarka w Polsce w następnych latach.
Aby choć trochę pomóc tysiącom małych firm, prowadzimy badanie #pomocprzedsiebiorcom. Badamy ich sytuację w czasie pandemii - analizujemy, z czym muszą się mierzyć oraz jakiej pomocy potrzebują.

Wynikami badania podzielimy się już w maju z władzami lokalnymi. Zdajemy sobie sprawę, samorządy mają teraz bardzo ważną rolę do odegrania. Są najbliżej lokalnego rynku pracy, widzą co się dzieje i szukają najlepszych rozwiązań, by pomóc mieszkańcom i ich firmom.

Dlatego zwracamy się o pomoc do Państwa o udostępnienie naszej ankiety wśród przedsiębiorców, w lokalnych serwisach i mediach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że raport z naszego badania będzie dla Państwa wsparciem w decyzjach dotyczących lokalnej przedsiębiorczości i gospodarki.
Gorąco zachęcamy do jak najszerszego udostępniania ankiety. Im więcej opinii zbierzemy, tym lepsza będzie nasza wspólna wiedza o sytuacji firm.

W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt: e-mail m.leszczynska@ewaluacja.eu lub telefon 501 621 862.

Z poważaniem,
Mateusz Olechowski
Małgorzata Leszczyńska

Ośrodek Ewaluacji Sp. z o.o.
Warszawa 00-187, ul. Nalewki 5/40
NIP: 525 229 28 32, KRS: 0000208357