Kwiecień 2020

Środa, 29 kwietnia 2020 11:20

Włącz się w kampanię Kupuj świadomie-PRODUKT POLSKI

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, zachęca do włączenia się w prowadzoną przez Ministerstwo, wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, kampanię informacyjną „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”.

Środa, 29 kwietnia 2020 09:54

Od 6 maja targowisko wraca do funkcjonowania w pełnym zakresie

Zamknięte przed miesiącem, w związku ze stanem epidemiologicznym targowisko miejskie w Wolbromiu z dniem 22 kwietnia zostało częściowo otwarte. Najpierw dopuszczono handel produktami żywnościowymi, owocami, warzywami, produktami rolnymi, jak również sadzonkami i rozsadzeniami. Od 29 kwietnia, decyzją Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, asortyment został poszerzony o meble, chemię i art. przemysłowe.

Wtorek, 28 kwietnia 2020 16:29

Droga przez las z Kąpiel Wielkich do Łobzowa doczeka się modernizacji

Biegnąca przez las w Zabagniu, najkrótsza droga Kąpiel Wielkich do Wolbromia, doczeka się prawdziwej modernizacji. Jeszcze w tym roku, pełna dziur i wybojów droga gminna będzie gładka jak stół. Przetarg na wyczekiwaną od lat, zwłaszcza przez mieszkańców Kąpiel Wielkich, inwestycję niedawno ogłosił Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik.

Piątek, 24 kwietnia 2020 18:53

BEZPIECZNIE W GOSPODARSTWIE ROLNYM WIOSNĄ !

Wiosna to trudny czas dla rolnika, sezonowość prac w polu i zmiany pogody powodują konieczność dłuższej pracy. O co musi zadbać rolnik, by jego praca była skuteczna i bezpieczna?

Piątek, 24 kwietnia 2020 18:48

Firma ZINPLAST Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni pracowników produkcji

Firma ZINPLAST Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni pracowników produkcji. Prosimy o przysyłanie cv na adres: wojciech.wozniczka@zinplast.pl lub kontakt telefoniczny na nr:728344017

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|