Poniedziałek, 29 października 2018 13:14

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMIG Wolbrom w dniu 24 października 2018 r. dot. Ekologii i ochrony zwierząt oraz dziedzictwa przyrodniczego.

Niedziela, 28 października 2018 07:37

Odeszła na zawsze Małgorzata Węgrzyn

Z przykrością informujemy, że w sobotę, 27 października zmarła Małgorzata Węgrzyn - była Wójt Gminy Klucze, Radna Rady Powiatu Olkuskiego i Posłanka na Sejm X kadencji. Urodzona w 1945 roku, Małgorzata Węgrzyn w 1982 r. została naczelnikiem gminy Klucze, a następnie w 1990 r. rada gminy wybrała ją na stanowisko wójta. Gminą kierowała nieprzerwanie przez 28 lat.

Sobota, 27 października 2018 18:40

Chodniki w Brzozówce i Strzegowej

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Brzozówki i Strzegowej. Niedawno burmistrz Adam Zielnik ogłosił kolejny przetarg na budowę II etapu chodnika w Brzozówce. Tym razem chodzi o 397 metrowy odcinek prowadzący od ronda do sklepu. W I etapie zostanie wykonany odcinek chodnika od Wolbromia do ronda. Długość obu odcinków wyniesie łącznie 845 metrów.

Piątek, 26 października 2018 13:06

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD "Nad Białą Przemszą"

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii pozwoli udoskonalić funkcjonowanie i działalność biura LGD.

Piątek, 26 października 2018 09:00

Będą kolejne mieszkania komunalne i socjalne

Modernizacja budynku byłego hotelu robotniczego przy ul. Łukasińskiego milowymi krokami zbliża się ku końcowi. W listopadzie zostanie oddanych do użytku aż 48 mieszkań. Na tym jednak nie koniec. Jak przypomina burmistrz Adam Zielnik, kolejne mieszkania komunalne i socjalne powstaną w budynku byłego internatu Zespołu Szkół w Wolbromiu. Przetarg na na przebudowę budynku internatu Zespołu Szkół w Wolbromiu z adaptacją pięter na mieszkania socjalne i komunalne burmistrz ogłosił 17 października.

|<  <  10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19  >  >|