Piątek, 02 listopada 2018 09:29

Fizyka jest SUPER !

W czwartek w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu oraz w piątek w Zespole Szkół w Wolbromiu (Pod Lasem) gościł redaktor Wiktor Niedzicki, który jest fizykiem, muzykiem, wykładowcą akademickim, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, autorem serii książek dla dzieci „Laboratorium Wiktora” oraz książek dla dorosłych. Część starszych uczniów obu szkół zna pana redaktora z wykładów i pokazów, prowadzonych przez niego w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie,

Środa, 31 października 2018 10:18

Otylia Balik z Łobzowa ma tyle lat, co Niepodległa Polska

W niedzielę - 28 października, w restauracji "Sadyba" Pani Otylia Balik z Łobzowa obchodziła swoje setne urodziny. Obok najbliższej rodziny, z życzeniami do dostojnej Jubilatce podążył także burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik. - Wiele zdrowia, radości, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Niech każdy następny dzień upłynie Pani w atmosferze miłości rodziny i przyjaźni znajomych. Wszystkiego dobrego w imieniu Władz Gminy Wolbrom oraz wszystkich Mieszkańców – życzył Adam Zielnik.

Wtorek, 30 października 2018 20:21

Akcja "Znicz 2018" - zadbajmy o bezpieczeństwo!

W środę tj. 31 października 2018 roku rozpocznie się policyjna akcja „Znicz”, która potrwa do niedzieli, 4 listopada 2018 roku. Jak co roku, o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, będą dbać policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, jak również funkcjonariusze podległych komisariatów. Na drogach naszego powiatu, pojawi się większa niż zwykle liczba policjantów, którzy przede wszystkim udzielać będą pomocy podróżnym w bezpiecznym dotarciu na groby bliskich.

Wtorek, 30 października 2018 13:22

Powiatowa Architektura i Komunikacja pozostają w Wolbromiu

Przed miesiącem informowaliśmy o powrocie z Trzyciąża do Wolbromia powiatowego Obwodu Drogowego. Kolejną niespodzianką dla mieszkańców naszej gminy, podzielił się niedawno burmistrz Adam Zielnik. Tym razem powiatowymi instytucjami, które pozostają w Wolbromiu są Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów oraz Referat Zamiejscowego Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Olkuszu.

Wtorek, 30 października 2018 12:39

Uwaga! Wystąpią braki w dostawie wody

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 30.10.2018 r. od godziny 10.00 do 15.00 wystąpią braki w dostawach wody w miejscowości Kąpiele Wielkie (od szkoły w stronę Kąpiołek oraz od szkoły w stronę Syberu). Za utrudnienia przepraszamy.

|<  <  9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18  >  >|