Piątek, 18 grudnia 2020 12:57

34 letnia wolbromianka „opiekowała” się dziećmi. Miała 3 promile alkoholu w organizmie

Wolbromscy policjanci interweniowali wobec 34-letniej kobiety, która mając 3 promile alkoholu w organizmie, „opiekowała” się dziećmi. We wtorek (15.12.20r.) po godz. 11.40, Dyżurny Policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Wolbromiu, nietrzeźwa kobieta opiekuje się dziećmi. Na miejsce skierował patrol policji, który niezwłocznie udał się pod wskazany adres. W mieszkaniu policjanci zastali 34-latkę i 5-cioro dzieci w wieku, 14, 13, 7, 5 oraz 2 lat.

Piątek, 18 grudnia 2020 12:39

POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH – AKCJA W KOMISARIACIE POLICJI W WOLBROMIU

W Komisariacie Policji w Wolbromiu zebrano produkty żywnościowe, z których przygotowano paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gmin Wolbrom i Trzyciąż. Dary przekazano do osób starszych oraz matek, które samotnie wychowują dzieci. Inicjatywa niesienia pomocy potrzebującym zrodziła się dzięki dzielnicowemu, który postanowił zorganizować małą akcję w Komisariacie Policji w Wolbromiu. Do tych działań ochoczo włączyli się koledzy i koleżanki.

Czwartek, 17 grudnia 2020 14:35

ELEKTROCIEPŁOWNIA Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko elektryka.

Elektrociepłownia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest wieloletnim dostawcą mediów dla zakładów przemysłowych zlokalizowanych w Wolbromiu oraz mieszkańców osiedli i domów prywatnych. Firma w procesie technologicznym jest producentem pary oraz ogrzewania w postaci czynnika wodnego.

Środa, 16 grudnia 2020 14:10

Ostrzeżenie meteorologiczne

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega. Jutro, że dziś 16 grudnia od godz. 21.00 do jutra godz. 06.00 mogą wystąpić słabe opady marznącego deszczu oraz mżawki powodującej gołoledź. Stopień zagrożenia 1.

Środa, 16 grudnia 2020 12:05

Prezenty dla OREW Wolbrom od Diecezji Sosnowieckiej

W środę 9 grudnia br, Diecezja Sosnowiecka podarowała Ośrodkowi Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczemu w Wolbromiu dar serca, w postaci 6 laptopów. Odbiór prezentów miał miejsce w Kurii Diecezji Sosnowieckiej, gdzie na ręce pani Wicedyrektor Anny Dulskiej została złożona paczka przez Biskupa Grzegorza Kaszaka

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|