Poniedziałek, 28 grudnia 2020 12:38

Docieplono elewacje remizy OSP w Porębie Górnej

W październiku Burmistrz Adam Zielnik podjął decyzję o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych przy budynku OSP w Porębie Górnej. W ramach robót przewidzianych na rok 2020 wykonano docieplenie północnej i zachodniej elewacji budynku, a także docieplenie fundamentów po stronie północnej, wschodniej i zachodniej. Całość prac zakończyła się w grudniu, tuż przed świętami. Prace modernizacyjne budynku będą kontynuowane w 2021 roku.

Środa, 23 grudnia 2020 18:29

Posadzili tysiąc sadzonek drzew i krzewów

Urząd Miasta i Gminy Wolbrom po raz kolejny przeprowadził akcję nasadzenia ozdobnych drzew i krzewów. Gmina zakupiła i rozdysponowała w tym celu niemal tysiąc sadzonek drzew i krzewów ozdobnych za łączną kwotę przeszło 11 tys. złotych. Zakupione sadzonki zostały przekazane stowarzyszeniom i innym jednostkom gminnym, które złożyły wnioski do Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika.

Środa, 23 grudnia 2020 10:55

Uwaga na oszustów!

Gmina Wolbrom od kilku lat realizuje programy dofinansowania do wymiany starych niskosprawnych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne urządzenia grzewcze (gazowe, na biomasę i ekogroszek). Na podstawie składanych do Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom ankiet, pracownicy urzędu kontaktują się z mieszkańcami, telefonicznie lub listownie, informując o zasadach realizacji programu.

Wtorek, 22 grudnia 2020 14:30

OGŁOSZENIE o sprzedaży drewna pozyskanego na gruntach gminnych

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 67/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom z dnia12 czerwca 2020 r., Gmina Wolbrom przeznacza do sprzedaży następujące ilości i gatunek drewna.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|