Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Grudzień » ELEKTROCIEPŁOWNIA Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko elektryka.

ELEKTROCIEPŁOWNIA Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko elektryka.

2020-12-17 14:35:39

Elektrociepłownia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest wieloletnim dostawcą mediów dla zakładów przemysłowych zlokalizowanych w Wolbromiu oraz mieszkańców osiedli i domów prywatnych. Firma w procesie technologicznym jest producentem pary oraz ogrzewania w postaci czynnika wodnego.

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO ELEKTRYKA

Wymagania:
    • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym – elektrycznym (mile widziana praktyka w zawodzie),
    •  posiadanie uprawnień SEP do 20 kV (obsługa rozdzielni średniego napięcia),
    •  posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowch,
    • wiedza praktyczna w zakresie automatyki przemysłowej.
Oferujemy :
    • wynagrodzenie stałe w ramach umowy o pracę,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szkolenia oraz możliwość awansu,
    • rozwój zawodowy oraz zdobycie doświadczenia,
    • świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres :
ecwolbrom@gmail.com
lub złożenie dokumentów w siedzibie Spółki – Wolbrom ul. 1 Maja 100.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elektrociepłownia Sp. z o.o. w Wolbromiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).