Wtorek, 22 grudnia 2020 13:55

Wyniki otwartego konkursu

Wyniki otwartego konkursu ofert na zlecenie w 2021 r. realizacji zadania publicznego organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 z późn. zm.) - Dowóz dzieci upośledzonych umysłowo do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu w ramach obowiązku szkolnego w okresie od 02.01.2021 r. do 31.12.2021 r.

Wtorek, 22 grudnia 2020 12:41

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA BIBLIOTEKI ZESPOŁU SZKÓŁ W WOLBROMIU

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym, nasza szkolna biblioteka – pomimo pandemii - włączyła się w ogromne czytelnicze przedsięwzięcie, jakim jest Ogólnopolska Noc Bibliotek (będąc jedyną szkolną biblioteką w gminie, jedną z 20 bibliotek szkolnych w województwie; choć w całym kraju w „Nocy Bibliotek” uczestniczyło aż 1016 instytucji, to tylko 307 z nich to biblioteki szkolne).

Wtorek, 22 grudnia 2020 12:01

OGŁOSZENIE. 28 grudnia 2020 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie nieczynny!

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 28 grudnia 2020 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie nieczynny. Zamknięcie Urzędu spowodowane jest obowiązkiem udzielenia pracownikom dodatkowego dnia wolnego za 26 grudnia 2020 roku.

Wtorek, 22 grudnia 2020 11:49

PORADY PROFILAKTYCZNE OLKUSKICH POLICJANTÓW

Jak co roku w przedświątecznym okresie podajemy kilka profilaktycznych rad i wskazówek. Funkcjonariusze zwracają uwagę, aby w gorączce przygotowań do świąt nie tracić czujności i podkreślają, że to również czas żniw dla kieszonkowców! Z kolei planując rodzinny wyjazd, abyśmy pamiętali o zabezpieczeniu mieszkania - włamywacze nie świętują!

Piątek, 18 grudnia 2020 17:47

Ostrzeżenie meteorologiczne- gęsta mgła

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega. Dziś 18 grudnia od godz. 20.00 do godz. 09.00 w dniu 19 grudnia mogą wystąpić gęste mgły, widzialność miejscami może wynosić od 50 do 200 metrów. Stopień zagrożenia 1.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|