Poniedziałek, 07 grudnia 2020 12:44

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Operator wypalarki gazowo-plazmowej CNC

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

Sobota, 05 grudnia 2020 18:40

Gmina Wolbrom kontynuuje pomoc służbie zdrowia

Jak pamiętamy, w kwietniu b.r. z powodu zagrożenia koronawirusem, burmistrz Wolbromia Adam Zielnik zapowiedział rezygnację z corocznych dni miasta oraz innych imprez, by zaoszczędzone w ten sposób środki przekazać między innymi na zakup sprzętu medycznego. Zakupy posłużyły m.in. na doposażenie lokalnej służby zdrowia oraz szpitali właściwych dla miasta i gminy Wolbrom. W ciągu ostatnich kilkunastu dni burmistrz Adam Zielnik podjął kolejne kroki, aby wspomóc służbę zdrowia i pacjentów.

Piątek, 04 grudnia 2020 15:02

Prawo pracy i prawa pracownika - o czym trzeba wiedzieć

W Polsce jest kilka rodzajów zatrudnienia, które mają różny charakter i konsekwencje. Jeżeli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, to mamy inne prawa i obowiązki niż ktoś, kto ma umowę o pracę. Jeżeli masz pytania i wątpliwości dotyczące różnych form zatrudnienia – nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!”.

Wtorek, 01 grudnia 2020 15:08

Zakończenie projektu "Odkrywam Małopolskę" w Gminie Wolbrom

Projekt „Odkrywam Małopolskę” realizowany był w ramach wsparcia turystyki szkolnej, współfinansowany przez Województwo Małopolskie oraz Gminę Wolbrom. Środki w formie dotacji celowej były zabezpieczone z budżetu Województwa Małopolskiego na podstawie Uchwały Nr XXIV/366/20 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 2 września 2020 r. w wysokości 34584,80 zł. Wkład własny Gminy Wolbrom wynosił 16275,20 zł.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 >  >|