Piątek, 09 października 2020 12:25

Przybywa nowych zakażeń i ofiar śmiertelnych koronawirusa

Czwartek przyniósł kolejny niechlubny rekord na świecie. Według Światowej Organizacji Zdrowia, koronawirusem na całym globie zakaziło się 338 tysięcy osób. Najszybciej patogen rozchodzi się obecnie w Europie. Wczoraj, rekordowo dużo, bo 4739 nowych zakażeń odnotowano w Polsce. Zmarły 52 osoby. Najwięcej zakażonych przybyło w Małopolsce: 7240, 19 przypadków dotyczyło powiatu olkuskiego.

Czwartek, 08 października 2020 10:37

Rozwiń swój biznes w programie #StartUP Małopolska

Prowadzisz firmę w Małopolsce? Chcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia i podnieść swoje kompetencje, by szybciej i skuteczniej rozwijać własny biznes? Zgłoś się do programu #StartUP Małopolska! Nabór trwa do 1 listopada br.

Wtorek, 06 października 2020 09:25

Uwaga! Ćwiczenia

W dniach 06 - 09 października w naszym regionie odbędą się ćwiczenia pod kryptonimem RENEGADE/SAREX 20. Jednym z epizodów będzie naruszenie przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas ćwiczeń odbędzie się również trening systemu alarmowania i ostrzegania podczas którego uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Poniedziałek, 05 października 2020 12:29

Kolejny przypadek koronawirusa w szkole gminy Wolbrom

Niestety, mamy kolejny przypadek koronawirusa w szkole. W dniu dzisiejszym, jedna z nauczycielek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu, otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Po konsultacji z Sanepidem, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olkuszu, nauczycielka trafiła na izolację, natomiast uczniowie kl. 4, 5 i 8, ZSP w Zarzeczu zostali objęci kwarantanną.

Czwartek, 01 października 2020 14:43

Uwaga! Koronawirus w szkołach gminy Wolbrom

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu Agata Knapik poinformowała w dniu dzisiejszym, że z powodu stwierdzonego zakażenia SARS-COV-2, dwóch dyrektorów szkół z terenu gminy Wolbrom: ZS w Gołaczewach oraz ZS-P nr 2 w Wolbromiu przy ul. Pod Lasem, znalazło się w izolacji, a dwóch dyrektorów: ZS-P w Łobzowie oraz SP w Dłużcu z powodu kontaktu z osobami zakażonymi koronawirusem zostało poddanych kwarantannie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 >  >|