Luty 2017

Środa, 08 lutego 2017 11:27

Szymon, the best Football Freestyler

Na zaproszenie Burmistrza Adama Zielnika do budynku urzędu zawitał nasz mistrz nad mistrze, wielokrotny mistrz świata, a pochodzący z podwolbromskiego Zarzecza, Szymon Skalski. Ten niespełna 27. latek jest Football Freestylerem czyli, jak można rzec „magikem” futbolówki, wykonującym ewolucje z piłką na pograniczu żonglerki i cyrku. Zawodnik jednej z najmłodszych dyscyplin sportu posiada na swoim koncie liczne światowe sukcesy.

Wtorek, 07 lutego 2017 09:22

Wolbromscy policjanci wspierają kampanię "Wiem, co podpisuję"

Wiem co podpisuję! Masz prawo do zmiany dostawcy usług i wybrania korzystniejszej oferty. Rób to świadomie! Zanim podpiszesz umowę – przeczytaj! Upewnij się, z jaką firmą zawierasz umowę! Masz wątpliwości co do warunków umowy? Nie musisz podpisywać umowy! Bez względu czy masz 20 czy 80 lat, jeśli podpisałeś - ponosisz konsekwencje. Podpisanie umowy oznacza akceptację jej warunków.

Wtorek, 07 lutego 2017 09:02

Daj nura na wolbromskim basenie

Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza do wzięcia udziału w programach i kursach organizowanych na pływalni Zespołu Basenów Wolbrom.

Poniedziałek, 06 lutego 2017 16:45

Andrzej Duch - Prezesem Zarządu spółki Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji , Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej spółka z o.o.

W dniu dzisiejszym Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik powierzył stanowisko Prezesa Zarządu spółki Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji , Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – Panu Andrzejowi Duchowi. Powierzenie stanowiska zostało dokonane zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej, która jednogłośnie opowiedziała się za jego nominacją. Nowo desygnowanemu Prezesowi Burmistrz Adam Zielnik życzył sukcesów oraz podniesienia jakości usług komunalnych świadczonych przez gminną spółkę.

Piątek, 03 lutego 2017 14:54

Wrocławscy judocy podziękowali Burmistrzowi za gościnę

W sierpniu ub. roku w Wolbromiu gościliśmy 35 osobową grupę judoczek i judoków z wrocławskich klubów, którzy uczestniczyli w obozie szkoleniowym. Za pomoc w organizacji obozu i okazaną gościnę, trenerzy i zawodnicy klubu UKS Team Superstar z Wrocławia postanowili podziękować Burmistrzowi Adamowi Zielnikowi. Dzisiaj podczas spotkania w gabinecie burmistrza, trener judo 2 dan- Maciej Zamęcki uhonorował Adama Zielnika okolicznościową paterą z wygrawerowanymi podziękowaniami.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|