Maj 2017

Środa, 31 maja 2017 21:23

Nagrody Burmistrza dla uczniów Zespołu Szkół (Pod Lasem)

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik w dniu 30 maja odwiedził Zespół Szkół (Pod Lasem) by wręczyć listy pochwalne uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w dyscyplinach sportowych. Tym razem nagrodzeni zostali uczniowie, którzy zdobyli laury w biegach przełajowych i piłce nożnej. Listy gratulacyjne otrzymali także nauczyciele Ewa Kubik oaz Tomasz Wiekiera. Natomiast dyrektor placówki Waldemar Smoter na rzecz szkoły otrzymał w nagrodę czek wartości 1000 złotych.

Środa, 31 maja 2017 14:16

Współpracuj i korzystaj z LGD

Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą" od lat wspiera rożnego rodzaju inicjatywy podejmowane przez mieszkańców gmin: Bolesław, Bukowno, Klucze, Trzyciąż, Wolbrom Olkusz oraz Krzeszowice.

Wtorek, 30 maja 2017 22:57

Uczennice z ZS w Zarzeczu nagrodzone przez Burmistrza za osiągnięcia w mini koszykówce i mini piłce ręcznej

14. uczennic Zespołu Szkół w Zarzeczu zostało uhonorowanych w dniu 30.maja 2017 przez Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika za osiągnięcia sportowe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini koszykówce oraz Mini piłce ręcznej. W mini koszykówce zarówno w gminie jak i w powiecie zajęły pierwsze miejsca, a w Osieku k.Oświęcimia. 2. miejsce w zawodach półfinałach wojewódzkich zdobywając wicemistrzostwo rejonu.

Wtorek, 30 maja 2017 14:28

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w LGD

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące realizowanych projektów, działania kwalifikacyjnego w ramach realizowanych projektów oraz budowania sieci współpracy lokalnych instytucji, które odbędzie się 07.06.2017 r. tj. środa w biurze Stowarzyszenia, ul. Skalska 20 o godz. 15.00.

Wtorek, 30 maja 2017 10:45

Bezpieczeństwo na wsi okiem młodego plastyka

Już po raz siódmy raz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała dla uczniów szkół podstawowych konkurs plastyczny mający na celu promowanie wśród uczniów pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz przestrzeganie przed czynnościami szczególnie niebezpiecznymi, związanymi z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno wykonywać dzieciom do lat 16.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|