Luty 2017

Wtorek, 14 lutego 2017 14:29

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych i Regionalnych eMagra ogłasza III etap rekrutacji do projektu "Niepełnosprawni aktywni na rynku pracy".

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych i Regionalnych eMagra ogłasza III etap rekrutacji do projektu „Niepełnosprawni aktywni na rynku pracy”. Termin rekrutacji: od 20 do 24 lutego 2017 r. w godz. 9:00-15:00. Miejsce rekrutacji: ul. Krakowska 13 i ul. Św. Anny 5, 33-100 Tarnów.

Wtorek, 14 lutego 2017 13:42

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza w Wolbromiu

W dniu 19.03.2017 (niedziela ) o godz. 17.00 w Dom Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2 odbędzie się Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

Poniedziałek, 13 lutego 2017 16:29

Warto być trzeźwym i zdrowym

28 stycznia tego roku grupa „AA Pokora” w Wolbromiu obchodziła 20 rocznicę swojej działalności. Z tej okazji odbyła się msza święta w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu a później uroczysty miting. Na miting przybyli przyjaciele z okolicznych grup AA-owskich oraz członkowie grupy „AA Pokora”. Z radością przyjmujemy fakt, że obecne władze Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom są zainteresowane naszym ruchem.

Poniedziałek, 13 lutego 2017 14:34

UKS Judo Wolbrom wysoko w krajowym rankingu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży

Jak co roku Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok. System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży obejmuje wszystkie dyscypliny i jest prowadzone przez Instytut Sportu w Warszawie. Od lat, jedynym klubem z Gminy Wolbrom, zdobywającym punkty w współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży jest UKS Judo Wolbrom.

Poniedziałek, 13 lutego 2017 12:34

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w Urzędzie Skarbowym w Olkuszu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenia organizowane w terminie 13-17.02.2017 w budynku Urzędu ul. Budowlanych 2 w Olkuszu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|