Luty 2017

Sobota, 18 lutego 2017 19:43

Firma "BILSTEIN-POLSKA" Sp. z o.o. poszukuje pracownika

Firma „BILSTEIN-POLSKA” Sp. z o.o. poszukuje pracownika pomocniczego do spraw utrzymania czystości do swojego zakładu w Wolbromiu. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@bilstein-polska.pl

Piątek, 17 lutego 2017 19:33

Przy OSP w Łobzowie powstała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Przy działającej od 92 lat jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobzowie powstała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Jest to już druga, po OSP Wierzchowisko, MDP działająca w Gminie Wolbrom. Do MDP wstąpiło 17 najmłodszych mieszkańców Łobzowa i okolicznych wsi- 10 dziewcząt i 7 chłopców, którzy złożyli uroczyste ślubowanie podczas zebrania sprawozdawczego jednostki w dniu 11. lutego 2017 roku.

Czwartek, 16 lutego 2017 13:23

Integracja poprzez zabawę, czyli wspólne zmagania aktorskie na scenie szkolnej - korespondencja

„Połączenie sił to początek. Pozostanie razem to postęp. Wspólna praca to sukces.” H. Ford Nie budowanie murów, lecz ich burzenie, nie gloryfikowanie dystansu, lecz jego skracanie, nie barykadowanie się w oddzielnych światach, lecz budowanie atmosfery zaufania i bliskości. Na to wszystko postawiono w Niepublicznych Szkołach Podstawowych w Porębie Dzierżnej i Porębie Górnej. Celem nadrzędnym uczyniono współpracę między rodzicami a nauczycielami.

Czwartek, 16 lutego 2017 11:17

Przygotowania do reorganizacji sieci szkół Gminy Wolbrom

Zmiana struktury szkolnej, wprowadzonej ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. wymusiła na jednostkach samorządu terytorialnego wprowadzenie zmian w sieciach szkolnych, szczególnie w sieciach szkół podstawowych. Na czym zmiany będą polegały i w jakim zakresie, szeroko były omawiane podczas spotkań, które odbyły się w poniedziałek 13. lutego. Z dyrektorami szkół oraz przedstawicielami szkolnych Rad Rodziców spotkał się Burmistrz Adam Zielnik oraz dyrektor MOOS Dorota Świerczek.

Środa, 15 lutego 2017 09:29

Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza

Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 w powietrzu (200 µg/m³) oraz związanego z nim wysokiego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|