Luty 2017

Poniedziałek, 13 lutego 2017 12:01

UWAGA! Zmiana terminu naboru wniosków w ramach działania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych dla woj. Małopolskiego

Lokalna Grupa Działania "Nad Biała Przemszą" uprzejmie informuje, iż zmianie uległ termin naboru wniosków w ramach działania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych dla woj. Małopolskiego z I na III kwartał 2017 roku, w ramach którego, LGD „Nad Białą Przemszą” przygotowuje wniosek o dofinansowanie na zakup, montaż i realizację instalacji fotowoltaicznych, solarnych i pomp ciepła dla powiatu olkuskiego oraz gminy Krzeszowice.

Poniedziałek, 13 lutego 2017 11:54

Weź udział w projekcie ZMIANA NA PLUS

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. "Zmiana na PLUS” adresowanego do osób pracujących przewidzianych do zwolnienia, zwolnionych z przyczyn zakładu pracy, zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, odchodzących z rolnictwa posiadające gospodarstwo rolne o powierzchni powyżej 2 ha przeliczeniowych lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS

Poniedziałek, 13 lutego 2017 10:16

Ogłoszenie o wyłożeniu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Wolbrom

O G Ł O S Z E N I E BURMISTRZA MIASTA I GMINY WOLBROM o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Wolbrom

Piątek, 10 lutego 2017 11:03

Wspólnymi siłami, hala UKS Judo Wolbrom wygląda jak nowa

Hala sportowa, będąca w użytkowaniu UKS Judo Wolbrom, została gruntownie odnowiona. Zakończone niedawno prace, były pierwszymi tak wszechstronnie przeprowadzonymi od chwili jej powstania - czyli od 40 lat. Chodzi tu szczególnie o korytarz i część sanitarną. Dziś, hala służąca wolbromskim judokom, lśni jak nowa. Jej remont zamknął się kwotą 187 tysięcy złotych. Z racji tego, że budynek stanowi własność Gminy Wolbrom, ponad połowa tej kwoty (100 tys. zł) pochodzi z kasy gminnej.

Czwartek, 09 lutego 2017 19:13

Podwójna radość z kina "Radość"

Są jeszcze w Polsce miasta, gdzie do najbliższego kina jest nawet 50 kilometrów, a lukę miłośnikom X muzy wypełniają, co jedynie kina objazdowe. Prawdziwym ewenementem na mapie Polski jest nasz, niespełna 9. tysięczny Wolbrom. Do działającego od 40 lat w Domu Kultury i gruntownie zmodernizowanego przed kolkoma laty cyfrowego kina „Radość” z 380 osobową widownią, dołączyło niedawno kino studyjne. Nowoczesne kino cyfrowe na 38 miejsc otworzył osobiście sam Prezydent RP dr. Andrzej Duda.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|