Luty 2017

Piątek, 03 lutego 2017 13:52

Świąteczno-karnawałowe uroczystości i spotkania w Sołectwie Chrząstowice

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia z inicjatywy Niepublicznego Przedszkola "KRASNOLUDEK" i przy udziale KGW Chrząstowice w remizie OSP - odbyło wielkie rodzinne przedświąteczne pieczenie pierników. Po całej okolicy rozchodził się cudowny zapach przypraw korzennych. Rodzice i babcie wyrabiały ciasto, a dzieci z wielkim zaangażowaniem i nieukrywaną radością wałkowały, wycinały różne kształty foremkami, a po upieczeniu zdobiły przepięknie pierniczki kolorowymi wzorami.

Piątek, 03 lutego 2017 11:18

POWSTANIE KLUB DZIECIĘCY W CHRZĄSTOWICACH

W ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” 2017 Gmina Wolbrom otrzymała z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotację w wysokości 263 536,12 zł w tym kwota 255 536,12 zł z przeznaczeniem na tworzenie miejsc oraz 8 000,00 zł na ich funkcjonowanie. Program poświęcony jest tworzeniu nowych miejsc w instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz zapewnieniu ich funkcjonowania.

Czwartek, 02 lutego 2017 12:33

Nasze szkoły w programie "Szkolny Klub Sportowy"

Gmina Wolbrom weźmie udział w Programie „Szkolny Klub Sportowy” Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Operatorem wojewódzkim programu jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Projekt polega na organizacji i prowadzeniu systematycznych pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży 2 razy w tygodniu po 60 minut dla każdej grupy w okresie od 16.01.2017 r. do 30.06.2017r.

Czwartek, 02 lutego 2017 10:36

FAGUMIT Sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje pracowników

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o.

Czwartek, 02 lutego 2017 10:22

Podaruj 1% PZN Olkusz - Apel

Polski Związek Niewidomych posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że osoby fizyczne mogą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz naszej organizacji. Pozyskane środki finansowe przeznaczone będą na realizację celów statutowych, (aktywizację społeczną i zawodową naszych niewidomych.)

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|