Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Luty » Warto być trzeźwym i zdrowym

Warto być trzeźwym i zdrowym

2017-02-13 16:29:47

28 stycznia tego roku grupa „AA Pokora” w Wolbromiu obchodziła 20 rocznicę swojej działalności. Z tej okazji odbyła się msza święta w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu a później uroczysty miting. Na miting przybyli przyjaciele z okolicznych grup AA-owskich oraz członkowie grupy „AA Pokora”. Z radością przyjmujemy fakt, że obecne władze Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom są zainteresowane naszym ruchem.

Jako grupa, która w pojęciu prawnym jest anonimową i nie istnieje, to jednak działa i przynosi coraz lepsze skutki. Coraz więcej osób uzależnionych od alkoholu wybiera drogę trzeźwości, a przez to rodziny zdrowieją społeczeństwo odzyskuje zdrowego obywatela, a dzieci miłość rodzinną.
Jeżeli masz problem z alkoholem lub ktoś w rodzinie nadużywa alkoholu to przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj. Mitingi odbywają się w każdą sobotę w budynku MOPS-u ul. Skalska 20 od godziny 16:00. W ostatnią sobotę miesiąca jest miting otwarty tzn. przeznaczony dla wszystkich. Możesz też skontaktować się z kimś z grupy na Internecie.  Nasz adres e-mail: wolbrompokora@wp.pl
Zapraszamy!