Styczeń 2017

Piątek, 13 stycznia 2017 12:37

Przyjdź na Koncert Finałowy Grup Jasełkowych

Chcesz na nowo przeżyć magię świąt Bożego Narodzenia? Przyjdź w najbliższą niedzielę (15. stycznia) do Domu Kultury, gdzie,na scenie zaprezentują się laureaci Przeglądu Grup Jasełkowych. W tegorocznej edycji udział wzięło 6 grup jasełkowych, które w oryginalny i niezwykle wzruszający sposób ukazały magię świąt oraz przypomniały wszystkim ich przesłanie miłości i wzajemnej życzliwości. FINAŁ PRZEGLĄDU GRUP JASEŁKOWYCH 2017 odbędzie się o godz. 15:00 w sali widowiskowej! WSTĘP WOLNY!!!

Czwartek, 12 stycznia 2017 13:18

PŁATNE STAŻE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA

Jeśli nie skończyłeś 30. roku życia i jesteś osobą niepracującą tj. bierną zawodowo masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem kolejny nabór do projektu „Praca dla Młodych”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych, pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Czwartek, 12 stycznia 2017 07:38

INFORMACJA NA TEMAT ZWIEDZANIA STRAŻNIC PSP ORAZ KWALIFIKACJI OBIEKTÓW DO ZIMOWEGO WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY

Z myślą o dzieciach pozostających w okresie ferii zimowych w domach, przebywających na półkoloniach jak i korzystających ze zorganizowanych form wypoczynku tut. Komenda informuje, iż w ramach akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2017” istnieje możliwość zwiedzania jednostek ratowniczo –gaśniczych w Olkuszu i Wolbromiu.

Środa, 11 stycznia 2017 08:35

„Kąpielanka” i maszt telefonii już gotowe

Koleiny, liczne przełomy, sprzyjające uszkodzeniom podwozia oraz brak rowów odwadniających - to do niedawna stan techniczny drogi powiatowej biegnącej od Kąpiel Wielkich przez Miechówkę do Poręby Dzierżnej. Na szczęście modernizacja 7. kilometrowego odcinka drogi, uznawanego za najgorszy w wolbromskiej gminie, została zakończona. Choć kierowcy jeżdżą po nowym asfalcie już parę tygodni, to jej oficjalne oddanie do użytku odbyło się w niedzielę 8. stycznia w strażnicy OSP w Kąpielach Wielkich.

Wtorek, 10 stycznia 2017 13:14

Poszukiwany właściciel psa

Na terenie skrzyżowania wsi Boża Wola i Jeżówka od jakiegoś czasu błąka się pies. Prawdopodobnie uciekł on właścicielowi w okolicach Sylwestra/Nowego Roku. Czworonóg czeka na swojego pana, w przypadku, gdy właściciel psa się nie odnajdzie to zwierzę zostanie oddane do schroniska. Informacje w sprawie psa można uzyskać w Straży Miejskiej w Wolbromiu pod nr tel. 32 70 65 302 lub 662 298 296. Zdjęcia czworonoga poniżej.