Styczeń 2017

Poniedziałek, 02 stycznia 2017 15:29

Apel do hodowców drobiu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii

Szanowni Państwo! Wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8 – nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo szkodliwy dla gospodarki i niebezpieczny dla Waszych gospodarstw.Główną przyczyną rozprzestrzeniania się wirusa grypy ptaków H5N8 są zarażone dzikie ptaki. Niestety przyczyną bywa też człowiek i dlatego przypominamy o podstawowych zasadach postępowania.

Poniedziałek, 02 stycznia 2017 14:39

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza konkurs ofert na realizację w 2017 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego

Zarządzenie Nr 1/2017 z dnia 2 stycznia 2017 r.w sprawie ogłoszenia konkursu ofert na realizację w 2017 r. zadań z zakresu zdrowia publicznego

Niedziela, 01 stycznia 2017 21:49

Harmonogram wywozu śmieci na 2017 rok

Ceny śmieci pozostaną bez zmian przez najbliższe 3 lata! Tak korzystne warunki udało się uzyskać dzięki przetargowi rozstrzygniętemu w grudniu 2016 roku przez burmistrza Adama Zielnika. Gwarancja pozostawienia cen na tym samym poziomie przez lata 2017 – 2019 została zawarta w podpisanej umowie między burmistrzem a przedstawicielami Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław”.

|<  <  2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 >  >|