Styczeń 2017

Wtorek, 10 stycznia 2017 12:06

Małopolska Nagroda Rynku Pracy

W roku 2017 po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda dla inicjatorów przedsięwzięć wspierających rozwój zawodowy Małopolan oraz pracodawców przyjaznych pracownikom. Małopolska Nagroda Rynku Pracy to wyróżnienie potwierdzające aktywną postawę, konkretne dokonania, honorujące najlepsze inicjatywy wspierające rozwój rynku pracy województwa małopolskiego oraz wydarzenia inspirujące rozwój zawodowy mieszkańców regionu.

Wtorek, 10 stycznia 2017 11:50

Odremontowano kapliczkę w Budzyniu

Zabytkowe kapliczki stanowią ważny element lokalnego dziedzictwa kulturowego, a także są świadectwem odwiecznej religijności mieszkańców naszej małej ojczyzny. Doceniając wartość zabytkowych kapliczek władze gminy po raz kolejny pomyślnie aplikowały o środki na renowację dzieł małej architektury sakralnej. Pracom remontowo-konserwatorskim poddana została kapliczka pw. Upadku Chrystusa w Budzyniu, na którą w konkursie KAPLICZKA 2016, przyznano dotację 6.607,12 złotych.

Wtorek, 10 stycznia 2017 11:19

Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza

Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 w powietrzu (200 µg/m³) oraz związanego z nim wysokiego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu.

Poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:07

TUiR WARTA S.A ufundowała dzieciom kamizelki odblaskowe

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych ufundowało dla dzieci wolbromskiej gminy sto sztuk kamizelek odblaskowych. Kamizelki posłużą do uczestnictwa w zabawie planszowej mobilne miasteczko rowerowe, w której dzieci będą mogli poznać znaki drogowe, wcielać się w rolę kierowcy, pieszego czy rowerzysty. Młodzi uczestnicy ruchu drogowego, nauczą się tym samym w jaki sposób bezpiecznie przemieszczać się po naszych ulicach.

Poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:58

Praca w spedycji (j. angielski)

Venta-Trans Europe Sp. z o.o. to stabilna firma z branży transportowo-spedycyjnej. Specjalizuje się w przewozie ładunków na terenie Unii Europejskiej, Rosji i Europy Wschodniej. Istnieje na rynku od 2010 roku. Oferujemy pracę dla osoby z bardzo dobrą znajomością jęz. angielskiego (podstawowy j. rosyjski będzie dodatkowym atutem). Poszukujemy osoby komunikatywnej, dyspozycyjnej, gotowej nauczyć się zawodu spedytora. Praca dla osoby bez doświadczenia.