Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Styczeń » Przyjdź na Koncert Finałowy Grup Jasełkowych

Przyjdź na Koncert Finałowy Grup Jasełkowych

2017-01-13 12:37:53

Chcesz na nowo przeżyć magię świąt Bożego Narodzenia? Przyjdź w najbliższą niedzielę (15. stycznia) do Domu Kultury, gdzie,na scenie zaprezentują się laureaci Przeglądu Grup Jasełkowych. W tegorocznej edycji udział wzięło 6 grup jasełkowych, które w oryginalny i niezwykle wzruszający sposób ukazały magię świąt oraz przypomniały wszystkim ich przesłanie miłości i wzajemnej życzliwości. FINAŁ PRZEGLĄDU GRUP JASEŁKOWYCH 2017 odbędzie się o godz. 15:00 w sali widowiskowej! WSTĘP WOLNY!!!